Меню KDT

"Астана - мақтанышым" атты жиын өтті

Бүгін, яғни 13 ақпан күні Озерный ОМ 1-3 сынып оқушылары және сынып жетекшісі С.Б.Бельгубаева "Астана - мақтанышым" атты жиын өткізді. Барлық оқушылар жиынға қатысты. Астана туралы толығырақ мәлімет алды.
13 февраля в Озерной СШ ученики 1-3 классов с классным руководителем Бельгубаевой С.Б. провели линейку на тему " Астана - моя гордость". Все учащиеся данной школы приняли участие в линейке.
On February 13, in Ozernoy School, pupils of grades 1-3 with class teachers S.B. Belgubaeva held a line on the theme "Astana - is my pride".


Бүгін, яғни 13 ақпан күні Озерный ОМ 1-3 сынып оқушылары және сынып жетекшісі С.Б.Бельгубаева "Астана - мақтанышым" атты жиын өткізді. Барлық оқушылар жиынға қатысты. Астана туралы толығырақ мәлімет алды.
13 февраля в Озерной СШ ученики 1-3 классов с классным руководителем Бельгубаевой С.Б. провели линейку на тему " Астана - моя гордость". Все учащиеся данной школы приняли участие в линейке.
On February 13, in Ozernoy School, pupils of grades 1-3 with class teachers S.B. Belgubaeva held a line on the theme "Astana - is my pride".


Комментариев нет
Просмотров: 859
Автор: b128skobilim
Сайт: www.b128.sko-bilim.kz
Добавлено: 13.02.2018 в 00:00