"Мейірімділік - асыл қасиет"
"Новокаменка орта мектебі" КММ-де өзін-өзі тану онкүндігі аясында 1-11 сыныптар аралығында "Мейірімділік - асыл қасиет" тақырыбында сынып сағаттары өтті.

Комментариев нет
Просмотров: 224
"Новокаменка орта мектебі" КММ-де өзін-өзі тану онкүндігі аясында 1-11 сыныптар аралығында "Мейірімділік - асыл қасиет" тақырыбында сынып сағаттары өтті.

Этот сайт использует файлы cookies для более комфортной работы пользователя. Продолжая просмотр страниц сайта, вы соглашаетесь с использованием файлов cookies. Если вам нужна дополнительная информация, пожалуйста, посетите страницу "Политика приватности".